. . . .STRÁNKY RHODÉSKÝCH RIDGEBACKŮ. . . . ENDYHO A ENRICA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU

" PES NENÍ SMYSLEM ŽIVOTA, ALE DÁVÁ ŽIVOTU SMYSL "

Něco o Remusovi

Narodil jsem se dne 26. 5. 2005 ve Střelicích u Brna své mamince Ami z Tikovického Vršku a úžasné chovatelce Evě Humlíčkové.

Dala mi jméno Endy z Tikovického Vršku. Když si mě ale panička vybrala, měla už pro mě připravené jméno Remusek.

Bylo velice zajímavé, že jsem přišel na svět po mém o pár minut starším bráškovi Enricovi, s kterým jsem teď nerozlučná dvojka.

Úplně náhodou jsme se totiž sešli ve městě Třebíč a úplně náhodou bydlíme kousíček od sebe. Takže není nad to, když můžeme vycházky trávit spolu. Většinou jsme spokojení nejen my dva, ale i naše paničky.

Naší největší zálibou je honění srneček a zajíčků, i když s né moc velkým potěšením musím říct, že dohonit tuto zvěř není vůbec žádná brnkačka, takže většinou máme smůlu.

Dříve bylo mojí velkou zálibou polehávat v gaučích a postelích, které mně předehřívali moji páničci. Marně se mě snažili odnaučovat nedělat si z peřin útulná hnízdečka, ale ve chvíli, kdy se nám v rodině narodil další člen smečky, mluvím o holčíčce mojí paničky - Amálce, mně nezbylo nic jiného, než spokojit se jen s mým místečkem. No co, to je přece taky fajn.

Amálku mám moc rád, každé ráno ji udělám raní hygienu. Vždy, když ji panička vytáhne z postýlky, dám ji pusinku na dobré ráno v podobě obrovského lízance přes celý obličejíček. Nemyslím si, že jak panička tak maličká jsou nadšeny, ale jak jinak bych mohl dát najevo, že je mám moc rád  ?

Jinak o sobě musím říct, že mě panička vcelku dobře vychovala a já, pokud je to v mých možnostech, poslechnu. Samozřejmě nikdo po mně nemůže chtít, abych uposlechl na povel zůstaň, když vidím kočičku nebo veverku . Jinak jsem klidný a oddaný mazílek, který je šťastný v přítomnosti své paničky.

 

Dneska si mě Amálka konečně pohladilááá :-))))

foto 038.jpg

Dneska si mě Amálka konečně pohladilááá :-))))

Nový příspěvek

foto 023.jpg

Nový příspěvek

miniremusek.jpg

 
Kontakty: Endy (Remus) z Tikovického vršku : Eliška Zbožínková, ra.eliska@seznam.cz, tel.:+420 739 029 145 Enrico z Tikovického vršku : Marcela Šárková, sarkovam@seznam.cz, tel.: +420 724 788 495