. . . .STRÁNKY RHODÉSKÝCH RIDGEBACKŮ. . . . ENDYHO A ENRICA Z TIKOVICKÉHO VRŠKU

" PES NENÍ SMYSLEM ŽIVOTA, ALE DÁVÁ ŽIVOTU SMYSL "

Termíny výstav

Výstavní kalendář 2007 / 2008 Tisk E-mail
Dat.   Výstava Rozhodčí 1.uz. 2.uz. Info
06.10. CZ CACIB České Budějovice Zimmermann Franz (AT) 10.08. 24.08.    
06.10.
NL
KV RRCNL Ermelo
H.van denBerg (feny)
L. PintoTeixeirta (psi)
R. Reyniers (puppy, mladých, veteránů)
  09.09. přihl+info
07.10 DE
CACIB Rostock
Martin Klopsch
       
13.10. DE CACIB Dortmund Tušanová Monika (SK)
Staunskjaer Ole (DK)
15.08. 05.09.    
14.10. HU CAC Szentendre Kardos Viloms (HU)   14.09.    
20.10. HU CACIB Budapest Eppel János (HU) 20.08. 20.09.    
21.10. HU CACIB Budapest Piskay Vladimír Dr. (SK) 21.08. 21.09.    
28.10.
DE
CACIB Hannover
Lisbeth Mach
       
03.11. SK CACIB Nitra Borsfai Csaba (HU) 17.09. 01.10. Přihl
info
10.11.
DE
CACIB Stuttgart
Franz Zimmerman
       
11.11.
DE
CAC Stuttgart Gisa Schicker
       
17.11. CZ CACIB Praha
NOMINACE CRUFT
Mgr. Herian Věroslav
Doppelreiter M. L. (A)
07.09. 21.09.   Info
01.12. AT CACIB Wels          
01.12. DE
SV RRCD Annaberg-B, Hans Müller
       
02.12. AT CACIB Wels          
02.12. DE
SV RRCD Annaberg-B, Lothar Scheider
       

 

Dat

Stát

Výstava

Rozhodčí

1.uz.

2.uz.

Přihl.

Info 

11.01.

CZ

CAC Olomouc

Otakar Vondrouš

19.11.

3.12.

 

web

19.01.

DE

CACIB Nürnberg

Karin van Klaveren (DE)

21.11.

19.12.

 

web

26.01.

SK

CACIB Trenčín

 


 


 


 

web

09.02.

 


CZ

 


CACIB Brno

 


Ludmila Fintorová (SK) - psi

 


 


 


 


 

web

 


Janusz Opara (PL) - feny

09.02.

PL

CACIB Rzeszow

 


 


 


 

web

16.02.

DE

CAC Rheinberg

 


6.1.

20.1.

 

web

01.03.

DE

CACIB München

 

Peter Beyersdorf (DE)

4.1.

18.1.

 

web

08.03.

A

CACIB Graz

Roland Spörr (A)

 


 


 

web

15.03.

DE

CACIB Offenburg

 


1.2.

15.2.

 

web

22.03.

CZ

CACIB Praha

 


 


 


 

web

28.03.

PL

CACIB Katowice

 


 


 


 

web

06.04.

DE

CACIB Berlin

Dr. Steffen Schock (DE)

31.1.

23.2.

 

web

06.04.

HU

CAC Nagylengyel

 


6.3.

 


 

web

12.04.

CZ

CAC Ostrava

Anna Rajs (PL)

13.2.

3.3.

 

web

12.04.

A

CACIB Wieselburg

 


 


 


 

web

13.04.

HU

CAC Jászberény

 


13.3.

 


 

web

19.04.

CZ

CACIB Č. Budějovice

 


 


 


 

web

19.04.

DE

CACIB Lingen / Ems

 

Rita Reyniers (BE)

27.2.

11.3.

 

web

20.04.

HU

CAC Sárvár

 


20.3.

 


 

web

26.04.

PL

CACIB Opole

 


 


 


 

web

26.04.

HU

CACIB Miskolc

 


26.2.

26.3.

 

web

26.04.

DE

CAC Dresden

 


 


 


 

web

03.05.

DE

CACIB Dortmund

 

Martin Klopsch (DE)
Burkhard Seibel (DE)

5.3.

26.3.

 

web

03.05.

PL

CACIB Lodz

 


 


 


 

web

03.05.

A

CACIB Klagenfurt

 


 

 
Kontakty: Endy (Remus) z Tikovického vršku : Eliška Zbožínková, ra.eliska@seznam.cz, tel.:+420 739 029 145 Enrico z Tikovického vršku : Marcela Šárková, sarkovam@seznam.cz, tel.: +420 724 788 495